ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP DOME KAMERALAR >> DIŞ ORTAM DOME KAMERALAR >> WV-S2531LN
IP DOME KAMERALAR
 
CCTV WV-S2531LN

Full HD 920 x 1080 60 fps Vandal Korumalı ve Su Geçirmez H.265 Süper Dinamik Özellikli Dome Network Kamera (Dahili IR LED)

Panasonic, Full HD çözünürlüğü en güncel yazılımla birleştirdiği, depolama ve ağ bant genişliğini önemli ölçüde azaltan yeni ağ kamera serisini görücüye çıkarıyor. Yeni iki kutu kameralarımız, Panasonic'in yeni i-PRO Extreme kamera platformunun H.265 sistemine sahip ilk ürünleri.

Panasonic WV-S2531LN, en zorlu ve hızlı değişim gösteren ortamlarda bile yüksek kaliteli görüntüleri otomatik olarak yakalıyor. Intelligent Auto (iA) özelliği, hareketli cisimlerdeki bulanıklık gibi sapmaları gerçek zamanlı olarak azaltmak için ortam dinamikleri ve harekete göre ana kamera ayarlarını otomatik olarak yapar.

Yeni endüstri lideri 144dB dinamik aralığı, dinamik ve aşırı arka ışık alan ortamlarda dengeli bir ortam pozlandırması sunar. Ek olarak renkli gece görüşü, piyasadaki pahalı 1/2" sensör kameralarının performansıyla karşılaştırıldığında, i-Pro 1/3" sensörüyle, hassas renk üretimi ve renksel doygunluğa sahip düşük ışıklı performansı sağlıyor. H.265 Akıllı Kodlama teknolojisi kullanımı, daha uzun süren kayıtlar ve daha az depolamaya yönelik, H.264'ün üzerinde, ortalama yüzde 75'e kadar olan bant genişliğini makul bir şekilde azaltıyor. Yeni kameralarımız, videonuzu güvende tutmak adına tam veri şifreleme akışını destekler ve FIPS 140-2 Seviye 1 standartlarına bağlı kalır.

Rain Wash Coating

Buna ek olarak yağmur önleme kaplamasının uygulanması, yağmur veya su sıçramasına maruz kalan ortamlarda kamera kurulumu yapıldığında bile, sürdürülebilir uygun bir güvenlik sağlayarak, daha net görüş sahası sunar. Bu uygulama, su damlaları kubbe kamerası kapağına sıçradığında bile, yüksek görüntü kalitesini sağlamaya sürdürmeye devam eder. Ayrıca kire dayanıklı bir kaplamaya sahip olduğu için, kamera, suya maruz kaldığında kirden arınır ve daha net bir görüntü sağlar.

Bu kamera; şehir gözetimi, ulaşım (hava alanları, trenler ve metro istasyonları) banka (ATM, girişler), satış ve lojistik uygulamaları için tamamen uygun.

Zorlu koşullar altında gerçek zamanlı yakalama için olağanüstü görüntü kalitesi
Hızlı giden araçlar için Otomatik Perde Hız Kontrolü
Yürüyen bir kişinin (gündüz ve gece) keskin ve net görüntüsü
Gece kullanımında, görüntü renginde değişiklik olmadan olağanüstü düşük ışık ve düşük gürültü performansı
Gece vaktindeki arka ışık durumları ve sokaklardaki gölgeler için Süper Dinamik 144dB
Yeni Smart Coding teknolojisi ile olağanüstü H.265 sıkıştırma
H.264 tabanlı sıkıştırma teknikleriyle daha az depolama alanıyla daha fazla kayıt
Kendi kendine öğrenme özellikli yeni ROI• 1 şifreleme (Otomatik VIQS), bant genişliğinizi azaltırken araçları ve insanların yüksek kaliteli görüntüsünü yakalamak için hareketi dinamik olarak algılar.
Yeni "Smart Facial Coding"(Akıllı Yüz Kodlama) özelliği, yüz yakalama odaklı ID kamera uygulamaları için bant genişliğini önemli ölçüde azaltır
• 1 Region of Interest (Odak Bölgesi)

Yüksek Veri Güvenliği
Verilerinizi güvende tutmak için tam şifrelemeli SD kart kenar kaydı
FIPS 140-2 Seviye 1 uyumluluğu
IP kurcalaması/değiştirmesinden korunmak ve veri değişimini algılamak için desteklenen NVR/VMS ve cihazlarla uçtan uca tam sistem şifrelemesi
Kameralar yüksek teknik özelliklere sahip modellerde olduğu gibi, birçok yüksek kaliteli özellik ile donatılmıştır, örneğin:

Süper Dinamik Teknolojisi 144 dB'lik dinamik aralık sunar
Intelligent Auto (iA) özelliği, görünürlüğün zayıf olduğu ortamlarda bile üst düzey algılama sunar
Yüksek hassasiyetle birlikte Gece/Gündüz (ICR• • 2) işlevi: F1.6'da 0,012 lx (Renkli), 0,006 lx (siyah beyaz)
H.265 sıkıştırma ve Akıllı kodlama teknolojisi, düşük bit oranlarında yüksek kaliteli görüntü yayınını mümkün kılar
Akıllı Yüz Sıkıştırma, "En ideal yüz çekimi alanında" yüksek resim kalitesi sunarken, ağ bant genişliği ve kaydedici disk alanından tasarruf için önemsiz alanların kalitesini düşürür
Şifreleme ve değişiklik algılama işlevleriyle artırılmış güvenlik
Yağmur Önleme Kaplaması: Su damlalarının kubbe kapağına girmesini zorlaştıran transparan kapak yüzeyine uygulanmış özel kaplama
Kameranın ayarlanmasını kolaylaştıran Kolay Kurulum Paketi
• 2 ICR : IR Kesici filtre Çıkarma

    © 2021 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr